Sayfalar

4 Ocak 2012 Çarşamba

Aklıma Geldikçe - 2

Blog yazmak Türkiye'de epey yaygınlaştı ama kaliteli ve size bir şeyler katacak bloglar arıyorsanız bu haftaki tavsiye, Ahmet KIRTOK Bey'in blogu. Yurtdışından olaylara daha objektif bakabiliyor ve internet dünyasındaki fırsatları okuyucularına güzel yorumluyor.

Nev - Mustafa Ceceli - Gökhan Türkmen bu üçlü kaliteli iş yapıyor. Mustafa Ceceli Kayahan'ın şarkısı "sensiz olmaz ki"yi çok güzel yorumlamış, bilinen adı ile ölüm bile ayıramaz bizi. Böyle güzel şarkıların yorumlanıp radyolardan çalması güzel, çok kötü şarkılar çalıyor, ruhun gıdası değil zehri oluyor.


Çalışırken, birşey okurken veya sadece müzik dinlemek istediğim zaman genelde fon müzikleri dinlerim. Bunu bir radyo şekline çeviren ve kaliteli müzikleri içerisinde toplayan bir radyo var, İstanbul'da yayın yapıyor bende internet yoluyla dinliyorum. Reklamları bile rahatsız etmiyor, kulağı tırmalamayan bir dinginliği var. Radyo Voyage'ı fon müziği ve dünya müziği sevenlere tavsiye ederim. Ankara'da karasal yayına geçerse çok güzel olur.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...